Dit jaar willen we u verblijden met een aantal “blog posts” geschreven door het team achter Muziek in de Cathrien. Bij elke post belichten we een nieuw muziek-gerelateerd onderwerp. Naast een lekker leesbaar artikel, bieden we ook een aantal eigen geluidsopnames aan die gerelateerd zijn aan het onderwerp.
De muzikale post van… Ruud Huijbregts
Ruud Huijbregts – stadsorganist in Eindhoven en artistiek leider van Muziek in de Cathrien schrijft over ‘kanjers’ van de Franse orgelmuziek: Camille Saint-Saëns, Marcel Dupré en Jeanne Demessieux.
Toegevoegd 19 mei 2021
De muzikale post van… Arjan van Baest
Arjan van Baest – componist, dirigent en lid van de programma commissie – schrijft over Alphons Diepenbrock.
Toegevoegd 1 maart 2021
De muzikale post van… Gerard Habraken
Gerard Habraken – organist en lid van de programma commissie – bijt het spits af met een toelichting op: Jan Pieterszoon Sweelinck.
Toegevoegd 15 februari 2021.
Binnenkort kunt u meer muzikale post verwachten!